Sık Sorulan Sorular

Son güncelleme 30.12.2020 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Alışveriş Hakkında

Hangi Kargo Yöntemleri Mevcuttur?

Yurt içi Kargo
Aras Kargo
Mng Kargo
PTT Kargo
Trendyol Go
Hepsi Ekpress
Horoz Lojistik
Amazon Prime
Kargo firmaları ile çalışmaktayız.

Paketimi Almam Ne Kadar Sürer?

Siparişinizi kargoya teslim etme süremiz Maksimum 48 saattir. herhangi bir olumsuzluk yaşamadığımız sürece 24 saat içerisinde paketinizi kargoya teslim etmekteyiz. Bu süre zarfından sonra ürünün size ulaşma süresi günümüz şartlarında minimum 2 maksimum 7 gündür. Kargo firmalarının yoğunluğu sebebi ile kargoların geç geldiğini hatırlatmak isteriz.

Siparişimi Nasıl Takip Ederim?

Sipariş sürecinizi e-posta yolu ile takip edebilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında size E-posta gelir. Siparişiniz kargoya verildiğinde ikinci e-posta gelir. Bu süreçten sonra paketiniz hangi kargoya teslim edildiyse ilgili kargo’nun kargo sorgulama takip ekranlarından Ürününüzün nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Sipariş Vermek İçin Hesaba İhtiyacım Var mı?

Sipariş hakkında detaylı bilgi için dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organik ürün Tarım ürünleri satışı gerçekleştirdiğimiz için Türkiye Cumhuriyeti Devlet Yasası gereği bilgilerinizi kayıt altına almak durumundayız. Bu sebeple üyelik oluşturmanız gerekmektedir. 

Sık Sorulan Diğer Sorular

Yukarıdaki ve Aşağıdaki bilgiler 30.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcuttur?

Sanal Pos ( Kredi Kartı )
Havale
Eft
Yukarıda belirtmiş olduğumuz ödeme yöntemleri mevcuttur.
Kapıda ödeme hizmetimiz mevcut değildir.

Sipariş Süreci nasıl ilerliyor.?

Sipariş Süreci hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için bilgi@fullorganik.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

Bize 0262 606 06 580541 926 50 65 numaralı telefondan ve info@fullorganik.com mail adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.